SPRAWDŹ NASZE WYJĄTKOWE
TKANINY

Na polskim rynku od 1990 roku

Hurtownia tkanin w Warszawie

Tkaniny w naszej ofercie

LEN

Tkaniny lniane cenione są za trwałość, komfort użytkowania i uniwersalność zastosowań. Są wytrzymałe, odporne na ścieranie, a z każdym kolejnym praniem ulegają zmiękczeniu i szlachetnieją.


Ze względu na chłodny chwyt i przewiewną strukturę stanowią idealny materiał na wygodną odzież letnią. Rustykalny, płócienny wygląd może z kolei być cechą pożądaną w aranżacji wnętrz. Wśród zalet włókien lnianych wskazuje się również ich hipoalergiczny charakter i działanie antybakteryjne czyniące z wytworzonych z nich wyrobów codziennego użytku bezpieczną i zdrową alternatywę dla analogicznych produktów z innych materiałów.


Te unikalne przymioty lnu sprawiają, że z roku na rok zaskarbia on sobie coraz większą grupę sympatyków. Wychodząc naprzeciw temu zainteresowaniu, systematycznie poszerzamy naszą ofertę materiałów wykonanych z tego surowca. Szeroki wybór tkanin i dzianin od sprawdzonych i zaufanych dostawców, który odnaleźć można w naszej hurtowni, usatysfakcjonować powinien każdego miłośnika lnu.

LEN

Nasz asortyment dodatkowo wzbogacają liczne tkaniny kolorowe niezmiękczane, luźno tkane siatki o różnym stopniu miękkości, rozmaite mieszanki lnu z bawełną i płótno lniane. Dostępne u nas materiały doskonale nadają się nie tylko na wszelkiego rodzaju konfekcję, ale też na elementy dekoracji i przedmioty użytkowe – zasłony, obrusy, serwety i woreczki.

W sprzedaży regularnej oferujemy len zmiękczany w około 40 kolorach stale dostępnych na miejscu w naszej hurtowni. Na specjalną prośbę klientów zainteresowanych większymi metrażami realizujemy również zamówienia na inne kolory.

KARTA KOLORÓW

skontaktuj się z nami

Przejdź do zakładki Kontakt →

poznaj nasz szeroki
asortyment tkanin

Przejdź do zakładki tkaniny →