SPRAWDŹ NASZE WYJĄTKOWE
TKANINY

Na polskim rynku od 1990 roku

Hurtownia tkanin w Warszawie

Tkaniny w naszej ofercie

JEDWAB

Wyroby z jedwabiu od wieków niezmiennie utożsamiane są z luksusem, elegancją i wysoką jakością.

W „Alexis” pragniemy zagwarantować naszym klientom możliwie najszerszy wachlarz materiałów o takiej charakterystyce, dlatego w naszej hurtowni znaleźć można jedwab we wszystkich aktualnie dostępnych w produkcji postaciach. Mamy wieloletnie doświadczenie importowania jedwabiu z Indii, Włoch, Hiszpanii i Francji.


Miłośnicy naturalnego piękna zaspokoją u nas apetyt na wyrafinowane kolorystykę, fakturę i wzornictwo tkanin jedwabnych. Na przestrzeni lat z naszych jedwabi powstało wiele niepowtarzalnych kreacji na specjalne okazje, a także kostiumów teatralnych i filmowych do niezwykle prestiżowych produkcji.

Najpopularniejsze dostępne w naszej hurtowni
rodzaje materiałów jedwabnych


Poza tymi podstawowymi, gładkimi odmianami tkanin jedwabnych oferujemy również ogrom wzorzystych i zdobionych jedwabi mogących stanowić inspirację na niebanalne stroje. Półki naszego sklepu kipią od bogato haftowanych, przyozdabianych koralikami i cekinami krep, taft i buret, przetykanych złotymi nitkami brokatów, fantazyjnych żakardów w damasceńskie i kwiatowe wzory, muślinowych dwutonów, różnokolorowych błyszczących szyfonów z lurexem oraz wytwornych, szlachetnie mieniących się welurów.


Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują również satyny, krepy i szyfony drukowane. Odwiedzając nas zawsze możecie Państwo liczyć na znalezienie modnych wzorów na sukienki, bluzki i szale. Wszelkie nowości z tkanin wzorzystych śledzić można na naszych profilach w mediach społecznościowych.

OSTATNIE POSTY

skontaktuj się z nami

Przejdź do zakładki Kontakt →

poznaj nasz szeroki
asortyment tkanin

Przejdź do zakładki tkaniny →